Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

inzercia

05.12.2014

30-sekundová výchovná lekcia na zaplakanie (video)

Takakika

„Prepáčte, ale vaša dcéra kope do týchto ľudí. Prečo jej nepoviete, aby s tým prestala?“ A matka vraj na to, lakonicky prehodí: „Viete, keď ona má voľnú výchovu.“ A na to si spolucestujúci vyberie z úst žuvačku...

čítaj viac...viac...

04.12.2014

10 zaručených darčekových tipov

PR

Nákupné centrá sú preplnené a vianočné reklamy vyskakujú odvšadiaľ. Ak sa chcete vyhnúť hektickému predvianočnému obdobiu, nakúpte darčeky na jednom mieste, z pohodlia vášho domova a so zľavami až do 90%. Užite si Vianoce na jednotku s jednotkou v zľavách!

čítaj viac...viac...

04.12.2014

Výchovné spoločenstvo. Tak hovoria predpisy o škôlke

Zuzana Špačková

O škôlkach sa už toho popísalo veľa. Či je správne dávať deti do škôlky, či ich radšej nechať doma s mamou, či sa naučia deti v škôlke len „vyberané“ slová od spolužiakov a či zase „chytíme“ niečo z tých škôlkarskych chorôb.. Ale pozreli sme sa na škôlku z iného pohľadu? Z pohľadu predpisov.

čítaj viac...viac...

03.12.2014

Tvoríme s deťmi: Mikuláš z polystyrénovej gule

Zuzana Špačková

Červený plášť, čiapka, dlhá biela brada... Každý ho pozná, každý sa na neho teší, každý ho chce mať doma. A nevyrobíme si aj my Mikuláša? Takého netradičného: z polystyrénovej gule, skleneného zaváraninového pohára, vaty a farebného papiera...

čítaj viac...viac...

01.12.2014

Súťažte o 3 balíčky k filmu Paddington

redakcia

Literárna predloha spisovateľa Michaela Bonda vďaka producentovi takých filmových hitov ako Harry Potter a Gravitácia, Davidovi Heymanovi, dostáva veľkolepú filmovú podobu. Do našich kín prichádza cez vianoce. Zasúťažte si o 3 balíčky k filmu.

čítaj viac...viac...

01.12.2014

Decembrové MAMA a ja

Janka Fialová

Rok vchádza do finále a trinásty ročník vychádzania časopisu pre všetkých, ktorých zaujíma tehotenstvo, deti, vzťahy či výchova, tiež vrcholí decembrovým vydaním. Čo na Vás čaká v decembrovom MAMA a ja?

čítaj viac...viac...

28.11.2014

Krajšie Vianoce vďaka Zóne bez peňazí - už túto sobotu!

Projekt Život

Je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, no vy sami ich už nepotrebujete? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko bez peňazí. Zóna bez peňazí sa uskutoční súčasne v 60 mestách na Slovensku a to v sobotu 29. novembra 2014.

čítaj viac...viac...

28.11.2014

Nové plienky Merries - mäkkučké a spoľahlivé

PR

Máva vaše dieťatko často podráždenú pokožku? Budí sa v noci kvôli precikanej plienke? Existujú plienky mäkkučké a jemné, no dostatočne spoľahlivé. A vaše bábätko bude v pohode.

čítaj viac...viac...

28.11.2014

24 hádaniek do adventného kalendára

Zuzana Špačková

A teraz 24 hádaniek do mafinového adventného kalendáru, ktoré si môžete vytlačiť, vystrihnúť a naplniť nimi - čo len chcete.

čítaj viac...viac...

27.11.2014

Hádankový adventný kalendár v mafinovom plechu

Zuzana Špačková

Ukážeme vám, ako si vytvoriť neobyčajný „mafinovský“ adventný kalendár, ktorý ukrýva nielen nejaké malé dobrotky alebo prekvapenia - ukryjeme doň aj 24 hádaniek. Kto uhádne, môže dostať darček.

čítaj viac...viac...

inzercia