ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

19.04.2016

Ako si pokaziť svoje dieťa v desiatich ťahoch

MikSa

Výchova detí je nepochybne veľkým umením. Je to nádherná ale nesmierne ťažká úloha, ktorú môžeme ľahko "zbabrať". Podčiarknuté, zhrnuté, takto si môžeme pokaziť dieťa v desiatich ťahoch:

čítaj viac...viac...

18.04.2016

7 tajomstiev, ktoré skrývam pred svojimi deťmi

Kara Gorski

Aj vy máte svoje tajomstvá, o ktorých vaše deti netušia? Kara Gorski je spisovateľka, blogerka a mama, ktorá prežila rakovinu prsníka. Toto je jej 7 tajomstiev, ktoré skrýva pred svojimi deťmi. Možno sa v niektorých nájdete aj vy.

čítaj viac...viac...

17.04.2016

Otestujte sa: IQ test pre otecka - začiatočníka

Katie

Cítite sa fundovaný? Menežérsky prístup? Veď dieťa je tiež len projekt? Odpovedzte na otázky v teste a zistíte, na akom ste leveli a či ste ako "tata" naozaj v obraze.

čítaj viac...viac...

16.04.2016

Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním

Kristína Kováčiková

Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?

čítaj viac...viac...

15.04.2016

V kaši Nestlé je nebezpečný atropín. Sťahuje sa z trhu!

Mária Kopčíková

Informovala o tom Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia Českej republiky (SZPI). Zároveň nariadili spoločnosti dm drogerie markt s.r.o. stiahnuť z celej trhovej siete potravinu Nestlé nemliečna kaša osemzrnná.

čítaj viac...viac...

15.04.2016

Prvý bicykel

MikSa

Ako veľký bicykel kúpiť? Ako sa označujú veľkosti? Čo musí dieťa dokázať, aby bolo bicyklovanie pre neho bezpečné? A čo tak kolieska navyše?

čítaj viac...viac...

15.04.2016

5 nebezpečných vecí, ktoré by sme mali dovoliť deťom

Annie

Ak eliminujeme každý potenciálne nebezpečný, napríklad ostrý predmet z ich dosahu, čo sa stane, ak sa prvýkrát deti stretnú s niečím, čo nie je vyrobené zo zaobleného plastu? Porania sa.

čítaj viac...viac...

13.04.2016

Ako podporiť vývin reči u malých bábätiek

Mária Kopčíková

V období preverbálnej (predslovnej) komunikácie dochádza u dojčiat k rýchlemu vývoju reči: od orientácie za ľudským hlasom k chápaniu významu slov, od náhodných hlasových prejavov k artikulácii hlások.

čítaj viac...viac...

12.04.2016

Tvoríme s deťmi: Rámček na fotografiu z puzzle

Zuzana Špačková

Ak vás už omrzeli nejaké puzzlové obrázky alebo „sa postrácali“ niektoré časti, nevyhadzujte ich. Spravte si veselý rámček na fotografiu alebo výtvor vášho potomka.

čítaj viac...viac...

12.04.2016

Recepty pre deti do 1 roka

Silvia Bodláková

Hľadáte nejaké recepty pre drobca na každý deň? Máme pre vás inšpiráciu na celý týždeň plus dva bábätkovské dezertíky ako bonus :)

čítaj viac...viac...

inzercia