ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

12.06.2016

Tvoríme s deťmi: jahody z vlašských orechov

Zuzana Špačková

Jahody by ako dekorácia dlho nevydržali. Najskôr by ich niekto „okoloidúci“ zjedol. A bolo by po jahodovej výzdobe. Ale keby ste si spravili jahody z vlašských orechov, tie by vám zaručene vydržali dlhšie...

čítaj viac...viac...

11.06.2016

Video: 4 dôvody, prečo by ženy NIKDY nemali kojiť na verejnosti

Kristina Kuzmić

Je to urážlivé a nevhodné. Nežijeme v spoločnosti, v ktorej je v poriadku ukazovať odhalené poprsie. Ak dojčíme na verejnosti a niekto okolo nás prejde, môžeme ich prsníkmi pobúriť.

čítaj viac...viac...

10.06.2016

Tucet zručností, ktoré ste sa naučili pri deťoch

Alexandra Húsková

Viete, prečo sú matky vo všeobecnosti šikovné a "multitaskové"? Nie preto, žeby až tak veľmi chceli, ale jednoducho preto, lebo MUSIA byť!

čítaj viac...viac...

10.06.2016

Deti na palube lietadla

MikSa / hana

Dobré rady pri „rodinnom cestovaní“ lietadlom na dovolenku, tipy na príručnú batožinu do lietadla, ako môžte zabaliť mlieko a detskú stravu na palubu lietadla, ceny leteniek pre deti, na čo netreba zabudnúť pri leteckej dovolenke...

čítaj viac...viac...

09.06.2016

10 spôsobov, ako už najmenším deťom ukázať, že čítanie môžu mať radi

Mária Kopčíková

Dospelí musia ukázať dieťaťu, že knihy vôbec existujú, že ich môžeme používať, ako ich používame ... Žiaľ, rodičia posledného desaťročia svojim malým deťom čítajú len veľmi málo. Oveľa častejšie deti sedia s tabletom, mobilom, či pred nejakou „edukačnou“ TV.

čítaj viac...viac...

08.06.2016

Súťažte o 3 x 20 eur na nákup príjemných vecí

súťaž

Vecičky, čo potešia Vaše zmysly. Pomocníci, vďaka ktorým bude práca ľahšia a zábavnejšia. Doplnky, ktoré osviežia Váš domov a prinesú k Vám kúsok prírody.

čítaj viac...viac...

08.06.2016

Modelovanie

Mgr. Jana Vlašičová

K výtvarným činnostiam – aj keď na to často zabúdame, patrí aj modelovanie. Zvyčajne sa mu venujú deti až neskôr (zhruba od druhého roku veku), možno s ním však začať už skôr a síce v 12. mesiaci.

čítaj viac...viac...

07.06.2016

Deti musia byť pripútané aj v autobusoch

Zuzana Špačková

Tie otázniky v očiach rodičov, keď ich deti nastupujú do autobusov a idú do školy prírody alebo na výlet, možno hovoria za všetko. Prídu v poriadku? Pocestujú pripútaní? Koľko ide vlastne detí a učiteliek?

čítaj viac...viac...

06.06.2016

Zmyslami k zdravému vývinu dieťatka

pr

Vedeli ste, že môžete výrazne ovplyvniť vývin svojho dieťatka už od prvého dňa jeho života? Nemusíte čakať až kým podrastie, aby ste v ňom mohli začať podnecovať zvedavosť a nechať ho spoznávať svet všetkými zmyslami.

čítaj viac...viac...

06.06.2016

Čo by ste mali vedieť o „zúbkovaní“ a ešte trosku viac

pr

Prerezávanie mliečnych zúbkov je dôležitou etapou vo vývoji dieťaťa. Niekedy sa zúbky prerežú bez výraznejších prejavov, niekedy naopak dokážu potrápiť nie len dieťatko, ale aj rodičov. Čo všetko je vhodné vedieť o tejto etape vo vývoji malého človiečika a ako mu ju dokážeme čo najviac uľahčiť?

čítaj viac...viac...

inzercia