inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

07.05.2015

Milujem ťa, mami ako...

súťaž

Prečítajte si krásnych 22 detských komplimentov pre mamu. Ktorý sa vám páči najviac? V súťažnom formulári pod článkom zadajte jeho poradové čislo a hrajte o 3 voňavé balíčky Bupi BABY.

čítaj viac...viac...

07.05.2015

Srdce pre mamičku

Zuzana Špačková

Deň matiek je špeciálny čas povedať maminke (starej mame) ako ju máme radi, čo pre nás znamená a vyjadriť jej našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobila. Aj detičky to chcú povedať a obdarovať milované. Pomôžme im trošku s tým a vyrobme s nimi originálne srdiečko.

čítaj viac...viac...

07.05.2015

Ako sa starať o pokožku bábätka? Používajte čistú vodu a hydratujte výlučne prírodnou kozmetikou

PR

Pri rozhodovaní, ktorú kozmetiku vložiť do nákupného košíka a potom ňou ošetrovať jemnú pokožku dieťatka, by malo platiť jednoduché pravidlo – kozmetika s prírodnými zložkami áno, kozmetika s prvkami pochádzajúcimi z ropy nie. PH by malo byť buď neutrálne alebo kyslé.

čítaj viac...viac...

06.05.2015

Rýchla a chutná ovocná desiata!

PR

Doprajte svojim deťom viac ovocia. V praktickom nerozbitnom balení si ho môžte zobrať kdekoľvek alebo zabaliť deťom ako chutnú desiatu.

čítaj viac...viac...

06.05.2015

6 „stláčacích“ aktivít na podporu jemnej motoriky

Mária Kopčíková

Pre rozvoj jemnej motoriky ruky je nápomocných veľa činností. Obligátne odporúčame miesiť cesto či intenzívne pracovať s plastelínou. čo ešte iné môžete doma v rámci hry vymyslieť, aby sa deti aj zabavili, aj trénovali?

čítaj viac...viac...

05.05.2015

Narodila sa princezná, je tam toho !?!

Takakika

A čo, chleba lacnejší aj tak nebude, povzdychli si niektorí slovenskí diskutéri, samozvaní ekonomickí problémológovia, v reakciách na správu, že sa narodil nový kráľovský potomok tam kdesi za horami, za dolami, za lamanšskými tunelmi.

čítaj viac...viac...

04.05.2015

dm podporuje rodičov a bábätká

PR

Ako sa hovorí – tehotenstvo je čas plný očakávania. Po tomto vzájomnom prepojení potom prichádza vaše bábätko do reálneho sveta. Tým sa začína vzácny čas blízkosti, kedy chcete vaše malé bábo rozmaznávať a starať sa oň. Aby ste si vzájomné chvíle vychutnali čo najviac, dm drogerie markt pre vás pripravila program dm babybonus.

čítaj viac...viac...

04.05.2015

Hneváme sa

Mgr. Katarína Greškovičová

Deti sa hnevajú, my sa hneváme na nich. Veľakrát sme až zaskočené, aký veľký hnev vedia deti prejaviť a aký veľký hnev v nás vedia vyvolať. Hnev nie je zlý, len reakcie vaše a vašich detí môžu byť niekedy iné, ako by ste chceli. Poďme sa zamerať na riešenia situácií, keď sa dieťa hnevá.

čítaj viac...viac...

04.05.2015

10 možných riešení, keď sa dieťa hnevá

Mgr. Katarína Greškovičová

Vaše dieťa sa hnevá? Hneváte sa aj vy? Hnev je normálna emócia. Zameriame sa na jednotlivé riešenia výbuchov hnevu u dieťaťa. Prečítajte si zoznam návrhov, ako by ste mohli riešiť hnev vášho dieťaťa.

čítaj viac...viac...

03.05.2015

Ktorý vek dieťaťa je bubulácky?

Takakika

Ako sa mi zdôverila predavačka v zmiešanom tovare: “Vždy som si tak hovorila, aby už boli tie decká väčšie, že mi bude ľahšie a potom som zistila, že ľahšie už bolo.”

čítaj viac...viac...

inzercia